Новий модульний курс «Особиста безпека»

НОВИЙ ФОРМАТ ТРЕНУВАНЬ!

Представляємо вашій увазі модульний курс «Особиста безпека» загальною тривалістю 16 тижнів (4 місяці). Кожен модуль триватиме 4 тижні. Набір в групу на кожен модуль проходить окремо: Ви можете записатися на один модуль, чи на всі. Кількість людей в групі не перевищуватиме 12 осіб.

+ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ: перше заняття І модулю 02.09.2019, запис в групу до 28.08.2019 по передоплаті. Попередньо (дати початку занять цих модулів можуть трохи змінюватися): ІІ модуль з 30.09.2019, запис в групу до 25.09.2019; ІІІ модуль з 28.10.2019, запис в групу до 23.10.2019; ІV модуль з 25.11.2019, запис в групу до 20.11.2019.

+ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ та МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: понеділок/середа/п’ятниця 19:30-21:30; м. Київ, метро «Шулявська», вул. Смоленська 31/33 (7 хвилин від метро в бік ТРЦ «Космополіт»), зала клубу Fratria Fortis;

+ ТЕМИ МОДУЛІВ:

І МОДУЛЬ «База збройових єдиноборств для самозахисту: ніж/палиця/явара»;  на цьому модулі учасники вивчають найбільш базові навички бою із “великою трійкою”: ніж, явара, палиця. Пересування, базові атаки та техніки захисту. Головна задача модуля – це сформувати стійку рухову базу для використання зброї самозахисту.

ІІ МОДУЛЬ «Захист від вуличної зброї: палиці/явари/хендшоки»; другий модуль цілковито присвячено темі захисту від вуличної зброї - ножа, палиці, бейсбольної битки, в різних ситуаціях. Увага буде приділена трьом головним тактикам: втеча, протидія голіруч та використання засобів самозахисту.

ІІІ МОДУЛЬ «Явара: тактичні ручки/ліхтарики/куботани»; явара та її похідні (ліхтарики, ручки та ін.) є одним з найкращих засобів самозахисту: цілком легальні, з найменшим ризиком нанести непоправну шкоду… але водночас - дуже дієвим засобом в умілих руках. Явара - це предмет, що може нівелювати різницю в силі та розмірах. Але для самозахисту нею все ж потрібні стійкі навички.

ІV МОДУЛЬ «Обмежений простір та критична дистанція самозахисту»; самозахист – це не спортивний двобій, де можна вирахувати свій «геймплан» та дотримуватися його. Нападник може з’явитися неочікувано, або ми можемо проґавити момент, коли проста суперечка перейшла в силовий конфлікт: тікати вже пізно, нас міцно тримають, або навіть вже б'ють! Модуль зосереджено навколо протидії захвату, клінчу та ситуацій самозахисту в обмеженому просторі - під’їзді, коридорі, ліфті та ін.

+ ВІК УЧАСНИКІВ від 20 років; стать значення немає (але дівчатам може бути важче на тренуваннях); ОБОВ’ЯЗКОВА відсутність будь-яких медичних та психологічних протипоказань до тренувань.

+ ЗАПИС В ГРУПУ можливий як на окремий модуль (4 тижні), так і на всі модулі одразу (16 тижнів); оплата можлива як за окремий модуль (складає 3000 грн.) і включає в себе відвідування тренувань модульної групи та можливість відвідування базової групи без додаткової оплати, так і за всі модулі одноразово (складає 10500 грн.) і включає в себе відвідування тренувань модульної групи, можливість відвідування «базової групи» та безкоштовну участь у всіх семінарах та практикумах впродовж терміну занять. Для осіб, що мають «клубні футболки» Fratria Fortis (будь-якого кольору) можливий запис на окремі заняття модулів, вартість одного заняття складає 300 грн. Всі інші випадки «епізодичної присутності» обговорюються окремо ;)

+ ПРОПУСКІВ ЗАНЯТЬ у вибраному модулі краще уникати, але як надолужити пропущене ми завжди знайдемо. 

+ ЩО З СОБОЮ МАТИ НА ТРЕНУВАННІ: змінний тренувальний одяг та взуття для зали (штани/шорти – бажано з кишенями, футболка/майка, толстовка/кітель/тощо; кросівки/кеди); тонкі повнопалі рукавички (тактичні, або будівельні) БЕЗ жорстких пластикових/металевих елементів. Якщо маєте досвід у єдиноборствах, можна брати особисте захисне спорядження. Макети зброї, обов’язкове захисне спорядження на різні частини тіла та снаряди для відпрацювань є в залі і доступне для загального користування.

Для запису в групу, або якщо Ви хочете, щоб ми зв’язалися з Вами, заповнюйте форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/WuYL3z4cniqKrJgV6

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить