Почали реєстрацію на весьмий експрес-курс!

Ми починаємо набір в чергову групу, що «з нуля» тренує все те, що стосується особистої безпеки. Це так званий «Експрес-курс», розрахований на всього лише 4 місяці. За цей час ви не станете суперменом, або диво-жінкою, але точно натренуєте актуальні саме для вас фіксовані комплекси дій, розробите стратегію поведінки в різноманітних конфліктних ситуаціях, свідомо оберете свої засоби самозахисту і навчитеся ними користуватися.

Експрес-курс «MeleeWeaponCombatives» - це не про загальну фізичну підготовку, не про «виховання духа самурая» чи самозаспокоєння, які часто маскуються під «курси самозахисту». Це про те, як максимально мінімізувати вірогідність перетворення саме на _жертву_ злочину і про те, як виходити з вуличних конфліктів з мінімальними збитками для себе та своїх близьких.

Впродовж чотирьох місяці разом, весь наш час буде присвячено напрацюванню стійких навичок, пов'язаних з питаннями особистої безпеки: крім загальної базової техніки ножового / палочного бою та бою з яварою, будемо практикувати ситуативні відпрацювання, боротьбу за зброю і проти зброї. Зрозуміло, не обійдеться без основ стрес-підготовки, теорії і практики вибору засобів самозахисту, виробок індивідуальної стратегії дій в різних «вуличних ситуаціях». І кожен з цих пунктів абсолютно все без винятку учасники курсу відчують на собі, відпрацюванням і потім забиваючи теоретичні знання в область моторних навичок.

Прочитати докладну програму «Експрес-курсу» та ознайомитися з загальними організаційними питаннями можна за посиланням: https://tinyurl.com/y4nkduvw

З приводу вартості участі та запису в групу звертайтеся до секретаря клубу.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить