Відкрито реєстрацію на новий практичний семінар!

Самооборона – це не спортивний двобій, де можна вирахувати свій «геймплан» та дотримуватися його. Нападник може з’явитися неочікувано, або ми можемо проґавити момент, коли проста суперечка перейшла в силовий конфлікт: тікати вже пізно, нас міцно тримають, або навіть вже б'ють!
Практичний семінар "Критична дистанція самозахисту" концентрується на темі близького контакту та клінчі з одним, або кількома нападниками, тактиці застосування засобів самооборони та зброї самозахисту.

КОЛИ: 06 липня 2019 року
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31/33 (зал фехтування)
ТРИВАЛІСТЬ практичного семінару: 3,5 години (дві частини по півтори години + перерва)

Ведучий ІНСТРУКТОР – засновник клубу ножового бою Fratria Fortis - melee weapon combatives - ножовий та паличний бій, віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу України по спортивній роботі, голова розділу «ножовий бій», автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум» та методик у сфері особистої безпеки Константин Ульянов

ПРОГРАМА:
+ Як сильно та результативно бити яварою/тактичнім ліхтарем в ситуаціях, коли неможливо розмахнутися;
+ Протидія озброєному ножем нападнику;
+ Розрив клінчу та вихід з бою;
+ Застосування гострих предметів для самозахисту на критично малій дистанції;
+ Лікті, коліна та удари головою!

КОМУ ПІДХОДИТЬ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР:
Чоловікам та жінкам від 18-ти років, без протипоказань до середніх та інтенсивних фізичних навантажень, котрим важливо отримати не оглядовий,а саме практичний досвід протистояння агрессії в критично малому просторі.
ВАЖЛИВО!!! НЕ ПІДХОДИТЬ для людей, котрим небезпечна задуха та високі кардіо-навантаження.

 

+ Внесок за участь в день практикуму – 700 грн. 
+ Внесок за участь за передоплатою (до 03.07.19) – 600 грн. (Увага! Якщо зареєстрований учасник хоче відмовитися від участі менше, ніж за тиждень до проведення, внесена передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ).
+ Військовим, персоналу Національної Гвардії, УДОУ, співробітникам Нової Поліції, представникам Київського Фехтувального Клубу, членам Федерації Хортингу та Військово-спортивного Хортингу України – 500 грн.
+ Випускникам практичного курсу "Броньований Розум" - 400 грн.
+ УБД (за наявності посвідчення), членам клубу Fratria Fortis – 350 грн.
+ Власникам синіх клубних футболок Fratria Fortis – 250 грн.

 


Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практикум-інтенсив ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на практикум-інтенсив, до участі допущені НЕ будуть.
Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/1RcvMiVigZLRyWRGA

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить