Почали реєстрацію на новий семінар!

Боротьба... Адепти більшості систем самозахисту не люблять боротьбу. “Оператори власної зброї” не люблять боротьбу. Спортсмени збройових стилів не люблять боротьбу... Та то вони просто не вміють її готувати! :)
В більшості випадків інструктору Женя Телков замовляли семінари, де боротьбу розглядали в рамках захисту від неї. На цей раз на Практичний семінар: «Основи больових прийомів». ми будемо розглядати боротьбу як засіб для атаки. та сфокусуємося на одному з найцікавіших аспектів боротьби — больових та задушливих прийомах! :)
Больові та задушливі прийоми — це весело, цікаво та корисно (майже як прогулянки на свіжому повітрі).

Як гарантовано нелетально зупинити агресивного громадянина в громадському транспорті? Як допомогти протверезіти п’яному сусіду під час побутового конфлікту, не зіпсувавши вкрай стосунки з усім будинком “нечесним” застосуванням спецзасобів? Як розширити власний арсенал техніками, які мають гарантовану силу зупинити агресора? Як красиво закінчити спортивний поєдинок за «змішаними правилами»? Все це можна зробити завдяки атакуючим технікам боротьби. Ну і навчитися ідентифікувати загрозу, щоб мати шанс зберегти власну кінцівку:)

За 5 годин неможливо отримати стійкі навички, проте за 5 годин можна навчитися, та запам’ятати (занотувати) нюанси для подальшого відпрацювання.

КОЛИ: 22 ЧЕРВНЯ 2019 року (субота), початок о 11:30
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31\33 (зал фехтування)
ТРИВАЛІСТЬ: 4,5-5 годин (дві частини по 2 години. + перерва)

ВЕДУЧИЙ ІНСТРУКТОР – кандидат в майстри спорту України з хортингу, багаторазовий призер та чемпіон змагань з ножового бою, паличного бою, боротьби (грепплінгу, бразильського джиу-джитсу но гі), Тєлков Євген Федорович (Женя Телков).

Подробиці з приводу програми та умов участі, а також форма реєстрації за посиланням:
https://www.facebook.com/events/465523880889306/permalink/467472437361117/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить