З Днем Народження...нас!! :)

Сьоме червня - це особливий день для Фратрії :) Ми святкували чергові, одинадцяті, Народини! В далекому 2008 році троє батьків-засновників постановили цей день початком відліку фратрійської історії (колись ми напишемо окремий ностальгійний пост на цю тему), і цей час не було згаяно!

Ми не рахуємо ані кількості проведених нами турнірів, ані кількості семінарів, виграних клубчанами медалей, або офіційних відзнак. Головне багатство клубу – це люди, які приходять на тренування і залишаються тут, формуючи своїм бадьорим та трохи скаженим духом справжнє братство. Дякуємо вам за це: душа клубу, неповторна атмосфера та спрямованість на постійний безупинний розвиток – це ваша заслуга.

Окремої уваги заслуговують люди, котрі в тренуваннях участі не беруть, але вже давно можуть вважатися цілком повноправними членами клубу. Ми не будемо називати ваші імена, адже точно знаємо, що ви не любите публічності. Ми цінуємо вашу уважність та турботу, довіру та впевненість, ваш твердий характер та небайдужі серця. Дякуємо, що ви з нами :)

Але всіх цих чудових, різних, непересічних людей об'єднує не лише любов до нашого специфічного виду спорту. В першу чергу, все крутиться навколо однієї людини, котру можна назвати серцем клубу, рушієм та вічним (ми будемо сподіватися, що дійсно – вічним!) двигуном всієї фратрійської спільноти: головного інструктора та одного із засновників клубу Константин Ульянов , також знаного як Valde Khan. Саме завдяки твоїм зусиллям, цей клуб прожив всі ці яскраві одинадцять років. Дякуємо за твій труд, твоє терпіння та твій (важезний, наче всі Карпатські гори) характер. Ти вмієш знайти підхід до кожного, хто тягнеться до самовдосконалення та прагне ставати кращим від себе вчорашнього. І це неймовірний талант.

Тож, в цей день (поки тільки подумки та в тексті, але ми це повністю компенсуємо на святкуванні) звучить Фратрійський несамовитий крик:
НЕХАЙ БРАТСТВО БУДЕ СТІЙКИМ! TILL VALHALL!!!!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить