Плануємо новий вид занять

Нас часто просили зробити щось, що було б коротше за чотиримісячний «Експрес-курс», але тематично – про особисту безпеку; щоб було регулярно, але «маленькими порціями»; корисне для відпрацювання важливих технік, але без спортивної складової. Трохи нагадує ту відому загадку: «Прийди до мене не гола і не одягнена, не голодна і не сита, з подарунком і без…».

Але ми кмітливі, тому знайшли рішення. Раді оголосити: нещодавно ми почали роботу над новим, трохи незвичним, форматом тренувань. Щоправда, ще самі не знаємо, як це назвати, але зараз викладемо суть :)

У нас є час для шести тренувань впродовж двох тижнів (три тренування на одному, три – на іншому), і ми плануємо присвятити час темі «НЕбазові навички самозахисту».

Впродовж перших трьох занять ми будемо послідовно розглядати «Тему 1», впродовж наступних трьох – «Тему 2». Головний інструктор Valde Khan ще працює над програмою, тому докладні теми оголосимо пізніше.
Одне заняття триватиме дві години, максимальна кількість учасників в групі – 10 осіб.

Вимоги до учасників:
• Вік від 20 років;
• Сертифікат про проходження принаймні одного з базових семінарів (ніж/палиця/явара) та одного практикуму-інтенсиву/ АБО успішне завершення «Експрес-курсу»/ АБО мінімум 4 тренування підряд в базовій групі/ АБО досвід у єдиноборствах, в тому числі збройових єдиноборствах;
• Відсутність будь-яких протипоказань до тренувань та навантажень;
• Наявність особистих захисних рукавичок по типу тактичних або будівельних без жорстких пластикових/металевих елементів

Запис на заняття буде обов’язковий, докладну інформацію з приводу нюансів програми та вартості участі очікуйте згодом.

Якщо Вас цікавить тема «НЕбазові навички самозахисту», хочете почитати детальну програму і не хочете пропустити набір – телефонуйте секретарю клуба.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить