Голосування на Громадському бюджеті

Ми – за безпеку. Безпечний спорт, тому використовуємо спеціальні макети для тренувань та захисне спорядження. Безпечне життя, тому тренуємо алертність.

Однак, є одна неочевидна для когось, але від того не менш важлива частина «безпечного середовища» - вміння працівників публічних просторів надавати першу домедичну допомогу та наявність сучасних засобів порятунку, в першу чергу – автоматичних дефібриляторів.

Для тих, хто не знає, що це за страшний девайс такий: «деф» - це прибор, котрий аналізує серцевий ритм людини без свідомості та, за необхідності, допомагає рятівнику «запустити» серце в природному ритмі. Це дуже спрощене визначення, але якщо є натхнення – безліч статей про дефібрилятори є в Гуглі.

Ми – небайдужі до того, що відбувається в Києві. Тому ми закликаємо підтримати декілька важливих для кожного «киянина та гостя столиці» проектів та проголосувати за них на «Громадському бюджеті». 
Подумайте самі, наскільки більш важливою є вірогідність того, що вас, або вашу близьку людину зможуть протримати живою до приїзду лікарів, якщо трапиться якесь лихо, порівняно з «новою клумбою», або «зоною відпочинку».

1. Проект РеаніМетро (та окрема подія Голосування за РеаніМетро на Громадському Бюджеті) та @Школа порятунку життя (https://www.facebook.com/groups/LSSchool/)

2. Посилання на голосування за встановлення громадських дефібриляторів на станціях метро «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Палац Спорту»: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/510

3. Посилання на голосування за встановлення громадських дефібриляторів на станціях метро «Льва Толстого», «Театральна», «Золоті Ворота»: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/511

4. Посилання на голосування за впровадження курсів надання домедичної допомоги для працівників комунальних підприємств («Київський метрополітен», «Київпастранс», працівників центрів надання адміністративних послуг та інших): https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2041

Голосуйте, будьте алертними :)
#РеаніМетро
#МетроДеДеф 
#АЗДрятуєжиття
#AEDsavelife

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить