Про нашу ідеологію

Нас періодично ставили в глухий кут питанням «А яка ваша ідеологія?» (хоча, звісно, воно зазвичай звучить інакше, наприклад «Яка ваша філософія?»). Чому? Тому що ми не «клуб шляхетного панства», де поміж бесід про високі духовні матерії люди додатково займаються фехтуванням. Наша увага цілком та повністю була і є прикутою до суто практичних, приземлених тематик. Звісно, ми люди освічені, тому без певної «науковості» жодне тренування чи семінар не обходиться, але і тут нас цікавлять цілком утилітарні сфери, як то психофізіологія, чи взаємозалежність гуморальних факторів із досвідом та сприйняттям аверсивних стимулів.

Однак, під час одного інтерв’ю кілька тижнів тому, на нашого голову Valde Khan та його помічницю зійшло просвітлення! Все ж, є одна штука, яку можна назвати загальною клубною ідеологією. Це неймовірне поняття цілком вписується як у нашу славетну «приземленість», так і у віру до науки. (десь тут має бути барабанний дріб) Ім’я йому – АЛЕРТНІСТЬ.

Алертність (від англ. Alert - пильний) стан підвищеної уважності, це не параноя, не життя в страху, а підвищена цікавість до світу навколо. А починається вона зі справжньої та глибокої небайдужості до власного життя та добробуту близьких людей.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить