Реєстрація на лекцію "Основи особистої безпеки" (Київ)

Поняття «самозахист» - дуже широке і допускає занадто багато сенсів, а подекуди навіть трактувань. Однак, цілком очевидним є те, що зацікавлені в цій темі люди думають власне про особисту безпеку. Що особисто я можу зробити, щоб у мене все було добре? Як не стати жертвою нападу? Як захистити себе та своїх близьких, якщо на нас вже звернули увагу «неприємні люди»? Яку стратегію та тактику обрати під час вуличного конфлікту? Які засоби обрати для самозахисту? Як тренуватися?..

Безліч питань, чи не правда? А ще більше нюансів на які треба звертати увагу під час пошуку відповідей на них. Саме це й є метою лекції «Особиста безпека: віктимність/алертність/стрес загрози життю»: розкласти по поличках «з нуля» головні чинники, що впливають на нашу безпеку в рідному місті. Цю лекцію варто сприймати як послідовний виклад теоретичної частини тактики та стратегії побутової особистої безпеки від інструктора, який більшу частину часу займається практикою цієї дисципліни.

КОЛИ: 16 березня 2019 року (субота), початок рівно о 15:00
ДЕ: м. Київ, метро «Шулявська», вул. Смоленська 31/33, фасад "Київського економічного інституту менеджменту", аудиторія 306.
ТРИВАЛІСТЬ ЛЕКЦІЇ: 4,5 години (дві частини по дві години + перерва)

ЛЕКТОР – автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», засновник клубу ножового та паличного бою «Fratria Fortis», віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу, автор методик у сфері особистої безпеки,Константин Ульянов.

Подробиці з приводу лекції, докладна програма, вартість участі за посиланням:https://goo.gl/f9Gjsa

Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/a5PcgIMZDRuzpSqB2

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить