Результати турніру "Мисливець за головами 2018"

До офіційних результатів Турнір зі спортивного ножового бою "Мисливець за головами-2018" :)

Найбільш результативним гостем, тобто почесним Четвертим Мисливцем 2018, став Терещенко Кирило, клуб "Сокол" (м. Дніпро): саме йому достався "Священний кубок", грошовий виграш від клубчан-фратрійців, аптечка від бренду тактичного та туристичного спорядження TTT - Traverse Tactical Team та дерев'яна намистина від одного з учасників турніру, гостя з Чернігова Алексей Щербаков.

Найбільш результативним фратрійцем став Руслін Міщук, і забрав з собою фратрійський кубок, сумку-нерозсипайку від @TTT - Traverse Tactical Team та ще одну намистину від Олексія.

Останню таку намистину було розіграно через "Золотий бал" між двома найбільш результативними дівчатами турніру (як відомо, на цьому турнірі немає окремих категорій для чоловіків та жінок), її виграла Крістина Ницько. Однак, Дарина Петришин, її суперниця, теж не залишилася без подарунка - головний призер турніру, Кирило, подарував дівчині металеву ковану шпильку для волосся.

ДЯКУЄМО ВСІМ, хто зробив цей день таким теплим, корисним та цікавим! Приємно, звісно, обмінятися подарунками, однак досвідом поділитися приємніше :)
На цей раз "Мисливець за головами" зібрав більше сорока бійців з обох сторін, багато глядачів приїхало вболівати за своїх друзів. Ми раді були бачити гостей з Харкова, Львова, Дніпра, Чернігова, раді були і всім гостям-киянам. Одна із задач "Мисливця за головами" - це познайомитися з людьми, обмінятися досвідом, поспарингувати та трохи розширити свої горизонти перед більш серйозними турнірами. І ми з нею впоралися на всі 100%.

Дякуємо суддівській бригаді - ми поважаємо ваш нелегкий труд, а надто вже коли доводиться відсудити більше ста боїв.
Дякуємо компанії TTT - Traverse Tactical Team, що надали призи для "найдостойніших серед достойних" - хоча Ви і не змогли бути присутніми на турнірі, але ми впевнені, що нові власники Ваших подсумків будуть із задоволенням ними користуватися.
Дякуємо всім, хто робив фото-відео зйомку (діліться фотками!!) ;)
І ДЯКУЄМО УЧАСНИКАМ!! Сподіваємося побачитися зі всіма Вами на інших турнірах :)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить