Почали реєстрацію на НОВИЙ практичний семінар "Ближній бій"

Самооборона в критичній ситуації вимагає досвіду та навичок, однак «в стресовій ситуації ми не підіймаємося на рівень своїх очікувань, а падаємо на самий низ своєї підготовки» (с). Здобути ефективні навички не вийде завдяки читанню книжок про самозахист, або через перегляд тематичних відео, хоча, безумовно це може бути корисним до певної міри. Єдиний шлях – тренуватися. Під час максимально реалістичних, але контрольованих відпрацювань, зрозуміти, які тактики самозахисту актуальні для конкретної людини.
На семінарі "Ближній бій: ніж/палиця/явара/підручні засоби самооборони" під час повноконтактних та ситуативних відпрацювань розглядатимуться вправи та методики, як спортивні навички, при правильному підході, допомагають вижити в екстремальній ситуації нападу з ножем, чи іншою холодною зброєю, що можна протиставити нападнику, яку обрати тактику виходу із ситуації застосування сили та самозахисту, тощо. Практичний семінар «Ближній бій: ніж/палиця/явара/підручні засоби самооборони» базується на більш ніж десятирічному досвіді тренувань спортсменів, силовиків та цивільних.

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на семінар ОБОВ’ЯЗКОВА (перед реєстрацією, ознайомтесь, будь ласка, з форматом та умовами участі у семінарі, наведеними нижче)! Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/4fe1b6QgkXsjyKmn2

КОЛИ: 18 серпня 2018 року (субота).
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31\33 (зал фехтування)
ПОЧАТОК о 11:30 (орієнтований час завершення - 15:30)
ТРИВАЛІСТЬ: 4 години (дві частини по півтори години + перерва).

Ведучий інструктор – засновник клубу ножового бою Fratria Fortis - melee weapon combatives - ножовий та паличний бій, віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу України по спортивній роботі, голова розділу «ножовий бій», Константин Ульянов.

Офіційна сторінка події на Facebook: https://www.facebook.com/events/269256866997010/
Детально про практикум: https://goo.gl/Zz7i4X

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить