Відкрито реєстрацію на практикум з явари

Явара - це різновид “зброї”, або імпровізований засіб самозахисту, що не має ріжучої кромки та вістря, несильно виступає з кулака та може "справити враження" на нападника. Щось невелике, але водночас зручне для того, щоб його можна було затиснути в руці. Що важливо - це не обов'язково "спеціальне знаряддя". Як правило, у ролі явари виступає металевий ліхтарик, яким так зручно присвітити собі у темному під'їзді, або так звана "тактична ручка", якою кілька годин тому підписував папери на роботі. Проте, явара, особливо якщо розглядати її як засіб самозахисту, вимагає певного вміння нею користуватися.
Під час Практикум-інтенсив: «Бій з використанням явари/куботана» кожен з учасників матиме можливість відпрацювати принципи вкладання сили в удар яварою, зрозуміти специфіку її використання в ситуаціях бою та самозахисту, а також визначити особливості різних предметів, що можна використовувати в якості явари.

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практикум-інтенсив ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на практикум-інтенсив, до участі допущені НЕ будуть.
Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/b9kQea29HQgEPMjG2

КОЛИ: 21 липня 2018 року (субота)
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31\33 (зал фехтування)
ПОЧАТОК о 11:30 (орієнтований час завершення - 15:30)
ТРИВАЛІСТЬ: 4 години (дві частини по півтори години + перерва).

Ведучий інструктор – засновник клубу ножового бою «Fratria Fortis», інструктор з ближнього бою діючих підрозділів, автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу України по спортивній роботі, голова розділу «ножовий бій», Константин Ульянов.

Детально про практикум: https://goo.gl/jjKw5H

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить