Розклад подій на червень 2018 :)

Сьогодні перше червня, а це означає, що саме час оголошувати місячний розклад подій від клубу

1) В ЦЬОМУ МІСЯЦІ, а саме 07.06.18, МИ ВІДЗНАЧАЄМО ДЕСЯТИРІЧЧЯ НАШОГО ІСНУВАННЯ!

Привітання приймаємо, але подарунків не треба Кожен день нашого існування, кожна людина, що долучилася до нашої діяльності - це вже так чи інакше подарунок. З самого моменту створення, ми, фратрійці, прагнули стати кращими, і хоча ми вже пройшли чималий шлях, ця мрія ніколи не втратить актуальності, бо межі досконалості немає. І звісно, ми завжди раді новим обличчям серед нас, бо клуб - це завжди люди, що зібралися разом завдяки спільним ідеям.

А з приводу тренування в четвер 07.06.18 - у нас просто відкриті спаринги
___________________________
2) Вперше для широкої аудиторії, голова клубу Fratria Fortis, автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», інструктор з ближнього бою діючих підрозділів, , віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу, автор методик у сфері особистої безпеки, Константин Ульянов читатиме теоретичну частину Броньований розум - програма стрес підготовки.

Повний курс стрес-підготовки “Броньований Розум” викладався для комботантів АТО з 2015. Це жорстка система комплексної підготовки психіки людини до дії гострого стресу, що включає в себе дві рівнозначні частини: практичну та теоретичну. Однак, зараз мова піде виключно про теоретичну частину курсу, а саме цикл лекції, важливою частиною якого є знання, що збиралися інструкторами багато років.

ЩО: цикл лекцій з курсу стрес-підготовки «Броньований Розум» складається з ЧОТИРЬОХ лекцій по дві години кожна.

ДАТИ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:
І лекція: 13.06.18 (середа) з 19:30
ІІ лекція: 16.06.18 (субота) з 18:00
ІІІ лекція: 20.06.18 (середа) з 19:30
ІV лекція: 23.06.18 (субота) з 18:00

ВАЖЛИВО! На цій лекції в оплату участі «цивільних» включені пільгові місця для учасників бойових дій (з посвідченням). Оплативши свою участь, Ви забезпечуєте одного УБД пільговим безкоштовним місцем на лекції.
+ Внесок за участь в ОДНІЙ лекції - 500 грн.
+ Внесок за участь за ЧОТИРЬОХ лекціях (за умови передоплати)– 1500 грн. (Увага! Якщо зареєстрований учасник хоче відмовитися від участі у лекції менше, ніж за тиждень до проведення першої лекції, внесена передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ. Кінцевий термін повернення передоплати 06.06.18).
+ Випускникам курсу «Броньований розум», членам клубу Fratria Fortis за участь в одній лекції – 350 грн.
+ Участь УБД (з посвідченням) БЕЗКОШТОВНА за наявності пільгових місць.

Більше подробиць за посиланням: https://goo.gl/PbHfvj

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на лекцію ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на на лекцію, до участі допущені НЕ будуть. Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/JcrHF0jpCSIQa2nq1

З питаннями, як завжди, звертайтеся до секретаря клубу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить