Відкрито реєстрацію на практикум-інтенсив!

Кримінальні сводки рясніють безліччю нападів в під'їздах, ліфтах, на сходах в житлових будинках, в темних проходах між будівлями. Чому? Тому, що нападати в таких місцях вигідно для агресора, адже навіть люди, які займаються єдиноборствами, практично ніколи не відпрацьовують свої прийоми в умовах, коли відступати фізично нікуди, нічого не видно, душно і взагалі не дуже комфортно.
В процесі Практикум-інтенсив "Бій в обмеженному просторі" кожен з учасників отримає можливість відпрацювати прийоми протидії нападнику в умовах обмеженого простору; розробити тактику поведінки при нападі в місцях, незручних для оборони; навчитися справлятися з неприємними умовами проведення поєдинку, і навіть обертати мінуси локації собі на користь.

КОЛИ: 19 ТРАВНЯ 2018 року (субота), початок о 13:00
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31/33 (зал фехтування)
ТРИВАЛІСТЬ ПРАКТИКУМУ-ІНТЕНСИВУ: 5 годин (дві частини по дві години + перерва)

Ведучий ІНСТРУКТОР – засновник клубу ножового бою Fratria Fortis - melee weapon combatives - ножовий та паличний бій, віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу України по спортивній роботі, голова розділу «ножовий бій», Константин Ульянов.

ПРОГРАМА :
+ Специфіка конфліктів, тактика та стратегія ведення бою в обмеженому просторі (під’їзд, ліфт, вузький прохід, коридор, вагон, тощо).
+ Правило «3-х В»: Вирватися. Озброїтися. Вирубити (рос. Вырваться. Вооружиться. Вырубить).
+ Захист від нападу з ножем - запобігання виймання ножа агресором, захист від реальних атак, контратака озброєного супротивника.
+ Захист від нападу з палицею/кийком - «вхід» в супротивника, боротьба за зброю, безпечні захисні дії.
+ Імпровізована зброя - використання підручних і господарсько-побутових предметів для захисту від холодної зброї.
+ Запобігання відбиранню агресором легальних засобів самооборони та їх застосування.

Подробиці програми, вартість участі, кому підходить практикум-інтенсив, що необхідно мати з собою читайте за посиланням: https://www.facebook.com/warriormindsetdev/posts/2076341352647642

З питаннями звертайтеся за телефоном, вказаним на афіші.

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практикум-інтенсив ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на практикум-інтенсив, до участі допущені НЕ будуть.
Форма реєстрації за посиланням (перед реєстрацію ознайомтесь, будь ласка, з умовами): https://goo.gl/forms/wYLrB6xuyhrP8snf2

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить