Набір на новий "Експрес курс: Melee Weapon Combatives"

 

 

Увага, новини, яких багато хто дуже чекав!
ЕКСПРЕС-КУРС весна-літо 2018 першого рівня ВІДБУДЕТЬСЯ! Починаємо набір, поки група «експрес Level2» готується до випускного іспиту.

ТЕРМІНИ: з 14.05.2018 по 14.09.2018

ВЕДУЧИЙ ІНСТРУКТОР – засновник клубу ножового бою «Fratria Fortis», автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», автор методик у сфері особистої безпеки, віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу України по спортивній роботі, голова розділу «ножовий бій», Константин Ульянов (Valde Khan).

ТЕМА КУРСУ: Melee Weapon Combatives першого рівня. Це означає, що будемо вчитися працювати ножем, яварою, палицею і підручними засобами. Курс розрахований на чотири місяці, в кінці буде іспит, наповнений різними завданнями, які вимагатимуть від випускників певної витримки і вправності.

ЩО ВАЖЛИВО: курс без спортивної складової, але з обов'язковими спарингами, снарядними відпрацюваннями, ситуативними інтенсивами, трохи стрес-тренінгами (лякатися не потрібно, тільки в ракурсі ближнього бою для підготовки цивільних) і лекціями.
ОФП ми за замовчуванням в курс НЕ включаємо, і ось чому: відтискатися кожен і вдома може, і навіть в залі, прийшовши трохи раніше на тренування / затримавшись трохи після. У той час, як наша задача - напрацювати стійкі навички, фіксовані комплекси дій, на відточування яких піде весь наш час на заняттях. Саме тому акцент буде йти виключно на СФП - спеціальну фізичну підготовку.

ПРОГРАМА КУРСУ:
+ База ножового бою - застосування і контр застосування ножа в різних тактичних схемах;
+ Використання «палиці» - всього, що підходить під це поняття, від бейсбольної біти з багажника машини, до «китайського» телескопічного кийка;
+ Підручна та імпровізована зброя самооборони - явари, куботани і «хендшоки»;
+ Женя Телков дасть основи боротьби за зброю і протидію їй, а також трохи базового партеру.
+ Аналіз і оцінка різних вуличних ситуацій (як вести себе в подібних випадках і тд.)
+ Особливості вибору засобів і стратегії захисту в різних ситуаціях;
+ Динамічні відпрацювання в ситуативних тренінгах.
+ Лекції на тему стрес-підготовки і стрес-менеджменту.
ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ БУДЕМО УЗГОДЖУВАТИ, ВІДПОВІДНО ДО конкретних побажань ГРУПИ.

До речі, ПРО ГРУПУ і вимоги до кандидатів:
+ ВІК від 20 років.
+ СТАТЬ значення (вряди-годи) має: на жаль, дівчатам ДУЖЕ складно на курсі, тому якщо Ви - дівчина, і дуже хочете потрапити саме на цей курс, рекомендуємо все ретельно зважити. Відсутність акценту на ОФП не робить курс простим, скоріше навіть ускладнює.
+ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ (традиційно) значення НЕ МАЄ. Курс розрахований на новачків в збройових єдиноборствах, але підійде навіть тим, у кого був якийсь досвід в цій сфері. Нам є, чим Вас здивувати на тренуваннях, ну і досконалість межі немає. Вам буде легше, якщо Ви займалися будь-яким видом спорту раніше, але якщо такого досвіду немає - Ви навчитеся.
+ КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ: максимум вісім курсантів. Набір одноразовий, «донабирати» людей в групу не будемо. З першого і до останнього заняття група тренується в незмінному складі.

МІСЦЕ та ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: Київ, метро «Шулявська», вул. Смоленська 31 \ 33, зал обладнаний під всі наші потреби. Конкретний час і розклад будемо обговорювати і підбирати зручні для всіх учасників; робочі дні - понеділок, середа та п'ятниця.

З ПИТАНЬ ЗАПИСУ НА КУРС, вартості тренувань, необхідного для початку спорядження і всього іншого звертатися до секретаря.

Про те, до кого йдете :) https://www.facebook.com/warriormindsetdev/posts/1653596814922100

Про те, що таке експрес-курс і чим він відрізняється від базової групи, можна прочитати ось тут: https://goo.gl/z11CKD

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить