Як не бути жертвою: семінар-лекція про засади алертності та віктимності

Головний інструктор клубу Fortis - melee weapon combatives - ножовий та паличний бій, автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу, автор методик у сфері особистої безпеки Константин Ульянов оголосив дату лекції «Алертність та віктимність: як не бути жертвою» .

Чому одні люди стають жертвами злочинного нападу, а інші ні. Що відрізняє тих, хто начебто “притягує” неприємності, від людей, що ніколи не стикались із кримінальним світом. Що може зробити пересічний громадянин для того, щоб убезпечити себе від лихої долі - стати жертвою.

Перша лекція, що змальовує реальну картину особистої побутової безпеки для людей, котрі не мають часу або фізичної можливості постійно тренувати самооборону, але хочуть приділяти увагу своєму благополуччю: розкладає по поличкам ключові моменти з психології зловмисників та жертв, дозволяє побудувати власну стратегію безпечного життя в місті.

Ніяких «секретних методик дистанційного впливу на зловмисників», лише проста та робоча психологія конфліктів та базові принципи власної безпеки, доступні кожному.

УВАГА! Участь у лекції можлива виключно за умови попередньої реєстрації! Дата та час проведення, програма лекції, умови участі, інші важливі деталі за посиланням: https://goo.gl/Fe2t9h

З питаннями звертайтеся за телефоном, вказаним на афіші, або до секретаря клубу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить