Про вартість тренувань у клубі

Продовжуємо наші доповіді про тренування в Fratria Fortis
На цей раз, мова піде про вартість занять на початок 2018 року, і мова буде не дуже довга. (А, ні. Таки довгенька..)

Всього є три варіанти оплати тренувань в БАЗОВІЙ групі:

1. ЗА ОДНЕ ТРЕНУВАННЯ 85 грн.

• Кому підійде? - Тим, хто непевен, чи підходить йому заняття саме ножовим боєм (далі НБ); певен, що не зможе ходити регулярно, або проїздом в місті і фактично потрапляє лише на тиджень-два тренувань (так, такі випадки у нас трапляються).

2. ЗА КАЛЕНДАРНИЙ МІСЯЦЬ ЗАНЯТЬ 650 грн. (Наприклад, за січень/лютий/березень, тощо. Період внесення оплати - перший тиждень календарного місяця.)

• Кому підійде? - Тим, хто певен, що буде ходити на заняття як мінімум один місяць; певен, що ходитиме регулярно і пропускати буде по мінімуму; тим, кому важлива стабільність оплати.

3. АБОНЕМЕНТ НА 12 ТРЕНУВАНЬ 850 грн.
(Мова йде про 12 тренувань, не прив'язаних до конкретного місяця: наприклад, Ви купили такий абонемент в січні, але впродовж місяця відходили всього три тренування, а весь лютий провели у відрядженні та не змогли прийти на тренування. Не страшно - приходьте в березні, у Вас ще дев'ять оплачених тренувань)

• Кому підійде? Тим, хто точно знає, що не може ходити регулярно, але певен, що тренування НБ йому абсолютно підходять і займатися хочеться; тим, хто не загубить іменний "Талон відвідувань".

*ПРИМІТКА: Абонемент на 12 тренувань дійсний впродовж одного року з дати видачі; Також важливо не загубити "Талон відвідувань" - це Ваш пропуск на тренування та підтвердження внесеної за них оплати.
__________
ВАЖЛИВО! Перше тренування людини у клубі - завжди пробне та БЕЗКОШТОВНЕ! Але на нього треба обов'язково записуватися у секретаря клубу за телефоном, вказаним на прикріпленому зображенні.

І ще одне Вартість занять в групі "Експрес-курсу" уточнюйте безпосередньо під час набору групи (нагадаємо: це приблизно раз на 4-5 місяців).
_______________________________________________________
Про різницю між "Базовою" та "Експрес" групами читайте ось за цим посиланням: https://www.facebook.com/groups/fratriafortis/permalink/1555778427875999/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить