Перший щорічний фестиваль збройових єдиноборств та гастрономічних насолод Valholl Dviж. Перший похід

 

За скандинавською легендою у Вальгаллі (Valhöll, давньосканд. «Рай для воїнів») бійці одягають обладунки та б’ються в смертельних дуелях, після чого воскресають і бенкетують. Нам така модель світу дуже близька і ми вирішили прорепетирувати таку програму вже у цьому житті.
Ми пропонуємо активно, насичено і весело провести час на дніпровському пляжі з найкращим видом на Київ, подивитись турніри на тренувальних макетах ножів, мечів, списів, нунчак і самому побитись досхочу, записавшись на любительські бої і навіть отримати призи за перемоги!
Протягом усього дійства буде йти музично-розважальна програма.

КОЛИ: 26 серпня 2017 року, субота

ДЕ: м. Київ, метро "Гідропарк", територія закладу "Очеретяний Кіт"

ЩО: перший щорічний фестиваль гастрономічних насолод та збройових єдиноборств.

В межах фестивалю,  клуб ножового та паличного бою "Fratria Fortis" проводить турнір та відкритий килим.


ПРО ЗМАГАННЯ:

• Для тих, хто давно займається ножовим боєм та скучив за «старими часами», а також для тих, хто хоча й нещодавно «в темі», але вже всією душею прикипів до тренувальних ножичків – НОМІНАЦІЯ «ПРОФІ». Тверді макети ножів, жорсткі правила, неймовірні враження та серйозний призовий фонд: давайте покажемо, що ножовий бій може бути не тільки суворим, але й захоплюючим.
Попередня реєстрація у номінацію ОБОВ’ЯЗКОВА! Бійці, що не зареєструвалися в гул-формі заздалегідь, до змагань допущені не будуть.
ПРАВИЛА, умови участі та ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ доступні за посиланням: http://www.kelep-crew.com/valholl-one/pravila-turniriv/

• Для тих, хто професійно не займається ножовим боєм, або збройовими єдиноборствами, але дуже хоче випробувати свої сили у цій сфері, або ж просто хоче зрозуміти, що всі ці люди знайшли у ножовому або паличному бої – НОМІНАЦІЯ «ГОСТІ». М’які макети ножів та палиць, що не позбавляють яскравості відчуттів, але запобігають травматизації, найбільш популярні в Україні правила поєдинків, котрі вже не раз доводили свою актуальність, та різноманітні спаринг-партнери.
Попередня реєстрація у номінацію не обов’язкова, але можлива. Зареєструватися до участі буде можливо і в день фестивалю ;) Бійці, що перебувають у стані алкогольного, або іншого, сп’яніння, до участі у змаганнях допущені не будуть (перед допущенням до поєдинку, бійцям пропонуватимуть пройти тест на рівень алкоголю в крові).
ПРАВИЛА, умови участі та ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ доступні за посиланням: http://www.kelep-crew.com/valholl-one/pravila-turniriv/

З приводу самого фестивлю можна читати тут:
www.kelep-crew.com/valholl-one/
https://www.facebook.com/events/784570505057164

• Правила та умови участі в турнірі тут: http://www.kelep-crew.com/valholl-one/pravila-turniriv/
• Регламент проведення тут: http://www.kelep-crew.com/val…/reglament-provedennya-zmagan/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить