Почали реєстрацію на практикум-інтенсив "Боротьба в партері із застосуванням зброї"

 

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практикум-інтенсив ОБОВ’ЯЗКОВА (перед реєстрацією, ознайомтесь, будь ласка, з форматом та умовами участі у практикумі-інтенсиві, наведеними нижче)! Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/rPzGxPxeEHLFA8kE2


КОЛИ: 17 ЧЕРВНЯ 2017 року (субота), початок о 13:00
ДЕ: м. Київ, вул. Смоленська 31\33 (зал фехтування)
ТРИВАЛІСТЬ: 5 годин (дві частини по дві години, +перерва)
Ведучий інструкторкандидат в майстри спорту України з хортингу, багаторазовий призер та чемпіон змагань з ножового бою, паличного бою, «боротьби» (грепплінгу, бразильського джиу-джитсу но гі), Тєлков Євген Федорович.

ПРОГРАМА:

1. Ієрархія позицій.

1.1 Робота з атакуючих позицій. Прохід захисту (прохід гарда). Безпечний вихід з партеру. Больові, задушливі, ударні техніки з атакуючих позицій.

1.2 Вихід з небезпечних позицій. Захисне положення (гард). Відкритий і закритий гард в сутичці зі зброєю. Базові перевороти (Свіп). Больові, задушливі, ударні техніки з захисних позицій.

2. Робота зі зброєю.

2.1 Застосування зброї з атакуючих позицій. Боротьба за зброю. Забезпечення ефективного застосування зброї. Контроль зброї опонента.

2.2 Застосування зброї з захисних положень. Контроль озброєної руки опонента. Забезпечення доступу до власної зброї.

2.3 Особливості боротьби в партері із застосуванням зброї. Больові, задушливі, ударні дії із застосуванням зброї.

 3. Ситуативні тренінги.

 

На практикум-інтенсив  запрошуються чоловіки і жінки віком від 18 років без медичних протипоказань до участі у тренуваннях. Особи в стані алкогольного, наркотичного, або іншого спяніння до участі в практикумі-інтенсиві не допускаються.

Спеціального спорядження для участі в практикумі-інтенсиві НЕ ТРЕБА.

За бажанням та наявністю, можна використовувати власне особисте спортивне захисне спорядження (особливо – капа та пахова раковина).

З собою необхідно мати:

Змінний тренувальний одяг (штани/шорти – бажано з кишенями, футболка/майка, толстовка/тощо, змінне взуття для вільного пересування залою; за наявністю - борцівки).

 

Практикум-інтенсив проходитиме на мякому покритті (татамі), тож звертаємо увагу учасників – на татамі можна тренуватися ЛИШЕ в борцівках, шкарпетках, або босоніж.

 

Внесок за участь - 300 грн.

+ УБД (за наявності посвідчення), військовим, представникам Національної Гвардії та співробітникам Нової Поліції – 150 грн.
+ Членам Федерації Хортингу, Київського Фехтувального Клубу, випускникам курсу «Броньований розум» - 150 грн.

+ Членам клубу FratriaFortis (без синьої клубної футболки)- 100 грн.
+
Для власників синьої клубної футболки FratriaFortis – 50 грн.


Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на практикум-інтенсив  ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що не зареєструвалися попередньо за он-лайн формою, до участі в практикумі-інтенсиві допущені не будуть.

Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/rPzGxPxeEHLFA8kE2

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить